STATUS BY SHTAMGUTS

Artis Štamgūts ir zīmola Status by Shtamguts izveidotājs un īpašnieks – modes dizainers un mākslinieks. Artis modes dizainu apguva Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā un Latvijas Mākslas akadēmijā. Artis papildus studēja modes dizainu Milānas mākslas akadēmijā un Berlīnes mākslas universitātē.

Arti modes industrijā pamanīja ar viņa pirmo kolekciju “Parasts pārcilvēks” 2006. gadā. Vēlāk radošajā tandēmā ar studiju biedreni Indru Miklāvu veidotā kolekcija Black Label atnesa abiem pirmo starptautisko atzinību, 2007. gadā iegūstot Grand Prix konkursā Fashion Assambley Maskavā un 2. vietu konkursā The Admiralty Needle Sanktpēterburgā. Paralēli šai sadarbībai Artis sāka veidot savas konceptuālās modes dizaina kolekcijas ar nosaukumu Artis Štamgūts, balansējot uz dizaina un mākslas robežas. Artis ir teicis, ka veido tērpus kā valkājamus mākslas objektus un viņa mērķis šajā procesā ir nezaudēt šo mākslinieka aspektu.

Arta Štamgūta ceļš līdz sava ready-to-wear zīmola Status by Shtamguts izveidei ilga gandrīz desmit gadu. Šajā laikā uzkrātā pieredze modes eksperimentos kolekciju veidošanā ļāva izkopt savu rokrakstu un pieņemt lēmumu par sava uzņēmuma dibināšanu 2015. gadā. Zīmola moto ir “Radīts, lai uzdrīkstētos! Nākotne šodienai!”. Zīmola mērķauditorija ir spēcīgi individuālisti – cilvēki, kuri rada laikmeta iezīmes un nākotni.

Status by Shtamguts zīmola iezīme ir apģērba konstrukcijas kā dekoratīva un inovatīva elementa izcelšana, izmantojot detaļu, auduma toņu, faktūru un apstrādes veidu sintēzi un šādi radot jaunus risinājumus pat klasiskām lietām. Modes dizainera ideja ir veidot apģērbu, kura audums un izstrādājuma tehniskā un vizuālā kvalitāte valkātājam dotu iespēju izstrādājumu valkāt vairākas sezonas.

Iegādes vietas Latvijā: 

Taste Latvia

8 Rooms

Baba

Interneta veikali:

statusbyshtamguts.com

notjustalabel.com

vairāk

STATUS BY SHTAMGUTS - SS17 "ULTRA NORMAL"