QooQoo

Zīmola QooQoo radītāja Aļona Bauska ir dzimusi padomju laika Rīgā, zīmīgu vēsturisko pārmaiņu lakmetā. Strādājot kā grafiskā dizainere lielākajām reklāmas un dizaina kompānijām, viņa juta pieaugošu vajadzību paust savas radošās iemaņas neatkarīgākā veidā. Iedvesmojoties no atbalstošiem un radošiem cilvēkiem viņai apkārt, Aļona Bauska izveidoja kolekciju Riga Fashion Week afterpārtijā 2010.gada martā, kas izdevās necerēti veiksmīga. Drīz pēc tam Aļona radīja neaizmirstamas sērijas legingus, kas bija guva plašu publikas atsaucību. Viņas vīzija guva atzinību visā modes pasaulē.

Zīmola QooQoo darbi kļuva ļoti populāri savā dzimtenē Latvijā, kļūstot par pieprasītākajiem vietējās modes veikalos un esot gandrīz katras Latvijas modes dāmas garderobes sastāvā.

Radot divas pret-a-porter modes kolekcijas gadā, QooQoo sevī ietver vienkāršas formas un rotaļīgu noskaņojumu. Zīmola vēlme ir radīt apģērbu cilvēkiem, kuri meklē individualitāti ik dienu un ir pietiekami drosmīgi, lai pievienotu nedaudz ironijas savam izskatam. Audumi nāk no Eiropas un apģērbi tiek šūti Latvijā. Visas auduma apdrukas tiek veidotas izmantojot ūdens bāzes krāsas.

QooQoo aktīvi piedalās dažādos sadarbības projektos. QooQoo ir izveidojis kolekciju sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, izmantojot mākslas objektus no Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja zelta fonda. Zīmols izveidojis arī kolekcijas lielākajam mobilo sakaru operatoram Tele2- priekšapmaksas karšu Zelta Zivtiņa varoņiem, sadarbojies ar apavu dizaineri Elīna Dobele for Zofa un pulksteņu līniju May28th, veidojis dizaina somas sadarbībā ar L’Officiel žurnālu, kā arī kosmētikas somas starptautiskajam kosmētikas zīmolam Maybelline New York.

QooQoo ir ieguvis Latvijas Nacionālo Stila un Modes balvu kā labākā dizainera debija 2011.gadā. Zīmols ir piedalījies modes izstādē Lietišķās mākslas muzejā Ķelnē, Vācijā

(Museum für ANGEWANDTE Kunst Köln) 2015. gadā, prezentējis ceļojošo izstādi “Parunāsim par Modi”, kura tika atklāta Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 2014. gadā, un ceļojošo izstādi “Designers & Makers” , kas uzsākta ar Ārlietu ministrijas atbalstu 2014. gadā.Zīmols ieņem arī 1. vietu ietekmīgāko brendu topā sociālajā tīklā Instagram – saskaņā ar DDB Hub 2014.gada janvāra datiem.

QooQoo darinājumus ir iespējams iegādāties showroomā Martas ielā 8, Rīgā.

Tālruņa numurs: +371 26190699

 

vairāk