One Wolf

One Wolf ir uniseksa ready-to-wear zīmols, kuru 2012. gadā izveidoja Latvijas modes dizainere Agnese Narņicka. Agnese modes dizainu apguva Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā un Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī Erasmus studiju apmaiņas ietvaros semestri studēja Accademia di Belle Arti di Brera Milānā.

Pirmo kolekciju Agnese izveidoja 2006. gadā studiju laikā, kad viņa mērķtiecīgi virzījās uz sava zīmola izveidi. Tā 2009. gadā tika izveidots uzņēmums ar uniseksa modes zīmola nosaukumu Hypnosis Fashion, ko vēlāk pārdēvēja par One Wolf. Agnese uzņēmumā darbojas kā modes dizainere, savukārt stratēģisko un taktisko vadību veic profesionāla darbinieku komanda, kas ļāvis uzņēmumam mērķtiecīgi attīstīties un regulāri piesaistīt ERAF līdzfinansējumu ārējo tirgu apgūšanai un VKKF – zīmola attīstībai.

Kopš 2009. gada Agnese Narņicka ir piedalījusies neskaitāmos starptautiska un vietēja mēroga modes dizaina konkursos un modes nedēļās, un viņas ievērojamākie sasniegumi ir 2010. gadā iegūtā Baltic Fashion Award balva par labāko vīriešu kolekciju, 2011.  gadā iegūtā Grand Prix balva vīriešu apģērbu kategorijā Who’s Next Blog konkursā Parīzē un dalība Mercedes-Benz Fashion Week Berlīnē Baltic Fashion Catwalk skatē un kolekcijas Repair iekļūšana desmit finālistu starpā 29. Starptautiskajā Jēras modes un fotogrāfijas festivāla finālā 2014. gadā.

Zīmols One Wolf ir izteikts urbānās modes zīmols, kas piedāvā uniseksa apģērbu, kurā pilsētvidei nepieciešamā funkcionalitāte apvienota ar askētismu un asprātību, radot stilu, kas atspoguļo dizaineres pārdomas par modernā pilsētnieka nepieradināto estētiku. Eksperimenti ar konstrukcijām un siluetiem ir būtiska zīmola pamatvērtība, Katrai kolekcijai ir cits stāsts, kas turpina uzsvērt zīmola būtību – drosmi dzīvot pēc saviem noteikumiem, jo pat, dzīvojot barā, vilks saglabā savu neatkarību un raksturu.

Pēdējo trīs gadu kolekciju nosaukumi:

Lander AW 17/18

The Ghost City SS2017

AW 16/17

The Tourist II AW 16/17 (vīriešu apģērbu kolekcija)

The Tourist SS 16 (vīriešu apģērbu kolekcija)

Uniform SS2015

Iegādes vietas Latvijā: 

One Wolf Studio, Rīga, Latvija

Paviljons, Rīga, Latvija

8 Rooms, Riga, Latvia

Bang Bang, Rīga, Latvija

Commune, Rīga, Latvija

Taste Latvia, Rīga, Latvija

Iegādes vietas ārzemēs:

Delta, Tokija, Japāna

Northboundstore, Hāga, Nīderlande

Simons, Kanāda

TFH, Varšava, Polija

ER Boutique, Tallina, Igaunija

Locals.lt, Viļņa, Lietuva

Interneta veikali:

onewolf.eu

wolfandbadger.com

vairāk