NóLó

Zīmola NóLó kreatīvā direktore un radītāja ir Viktorija Joniene. Viktorija vairāk nekā 20 gadus nodarbojusies ar uzņēmējdarbību un ieguvusi ekonomista-menedžera izglītību. Apkopojot visas savas iemaņas un milzīgo pieredzi, ko viņa ieguvusi strādājot modes biznesā, kā arī papildinot trūkstošās zināšanas specializētājos kursos Central Sant Martins mākslas universitātē, viņa radīja NóLó zīmolu, un, kas ir visnozīmīgāk, izveidojusi profesionālu, augsti tehnoloģisku šūšanas ražotni. Par dizaineri tā tīrā izpratnē Viktorija sevi neuzskata,NóLó zīmola kreatīvā direktore ir piemērotāka definīcija.

Zīmols NóLó ir piemērots modernām, aktīvām un elegantām sievietēm, apvienojot elegantu skandināvisku dizainu un izsmalcinātas, ekspresīvas detaļas un aksesuārus, NóLó piedāvā pilnvērtīgu garderobi visiem dzīves gadījumiem.

Zimolam NóLó nu jau ir atvērti trīs patstāvīgi veikali, Latvijā un Igaunijā, tajos tiek piedāvāts plašs apģērbu sortiments sākot no virsdrēbēm līdz ikdienišķiem sportiskiem mājas apģērbu komplektiem, neaizmirstot aksesuārus un rotas. NóLó veikali Latvijā ir atrodami tirdzniecības centros Galerija Centrs (Audēju iela 16, Rīga
LV-1050, Latvija) 
un Spice (Lielirbes iela 29, Rīga
LV-1046, Latvija), savukārt: Igaunijā: Ülemiste Center OÜ, Suur-Sõjamäe 4, 11415 Tallinn.

Zīmola NóLó piedāvātās kolekcijas – rudens/ziema 2014, pavasaris/vasara 2015, rudens/ ziema 2015, Resort 2016, pavasaris/vasara 2016 un rudens/ ziema 2016.

Jaunākā NóLó pavasara/vasaras’17 kolekcija tika prezentēta Brilliante Fashion Show laikā, London Fashion Week ietvaros, kas notika kreatīvajās Carousel Spaces telpās centrālajā Londonā. NóLó prezentēja savu rudens/ziemas’17 kolekciju arī Tranoi Preview (2016.g, janvārī) un Tranoi Femme (2016.g, martā) izstādēs.

vairāk

NóLó - FW16

NóLó - SS16