Mareunrol’s

MAREUNROL'S tikai radīts 2012.gadā, sadarbojoties diviem dizaineriem-Mārītei Mastiņai-Pēterkopai un Rolandam Pēterkopam. Abi dizaineri uzskata, ka stāsts ir galvenais pamats viņu radošajai izpausmei. Tāpēc abi darbojas arī citās mākslas jomās, radot iekārtas, īsfilmas, kā arī kostīmus teātra un operas uzvedumiem.

MAREUNROL’S vēlas atspoguļot esošo vidi, kas ne vienmēr ir skaidrs saskatāma acu priekšā; apvienojot realitāti ar sajūtu sirreālismu. Zīmolam ir ļoti svarīgi dot mērķi un jēgu ikvienai detaļai, ikkatram viņu radītajam apģērbam liekot pastāstīt savu stāstu un dzīvot savu dzīvi.

Zīmols ir 24. Fotogrāfijas un Modes festivāla Hyeres 2009 uzvarētājs, iegūstot divas galvenās balvas vienā vakarā (Grand Prix L’Oreal un 123 award). Piedalījies tādos modes un mākslas pasākumos kā Prague Quadrennial of Performance Design and Space (Čehija, 2011), Arnhem modes biennālē (Nīderlande, 2009. un 2013. gadā) BARCELONA 080 (Spānija, 2009) un IT#SIX (Itālija, 2007). Zīmols sevi ir pārstāvējis arī Japānā, Francijā, Vācijā, Krievijā un Čīlē.

MAREUNROL’S ir pirmais Latvijas zīmols, kas tika iekļauts oficiālajā Parīzes modes nedēļas programmā. MAREUNROL’S ir arī iekļauts grāmatā “Pattern: 100 designers, 10 curators” (Phaidon, 2013) kā viens no mūsdienu 100 talantīgākajiem dizaineriem. Zīmola tērpi ir iegādāti Latvijas Nacionālā mākslas muzeja arhīva kolekcijai.

MAREUNROL’S kolekcijas iespējams iegādāties 8 Rooms, Galleria Riga.

Zīmola jaunākā rudens/ziemas 2016 kolekcija ‘’Unexpected Sources’’ ir virkne stāstu par negaidītām sakritībām; par informāciju, kas nāk pie mums caur vairākām lietām vienlaikus – skaņu, telpu, trokšņiem. Kolekcijā ietilpst amerikāņu avangarda komponista un minimālista John Adams skaņas gleznas. ‘’Unexpected Sources’’ noskaņojums balstās uz asociācijām ar miglainu ziemas salu, bērzu ainavām un zvejnieku ciematu Arktikas ziemeļos Norvēģijā. Konstrukcijas un modeļi ir veidoti no tīrām trīsdimensiju formām un ģeometriskiem laukumiem. Kolekcijā ietilpst vilnas mēteļi, džemperi, jakas, bikses, šorti, ziemas T-krekli, vilnas cepures un aksesuāri.

vairāk

Mereunrol's - FW16 "Unexpected Sources"

Mereunrol's - SS16 "FIELDWORK No.3"