Keita

Keita ir ne tikai viena no spilgtākajām savas paaudzes latviešu modes dizainerēm, bet arī viena no nedaudzajām, kuras darbi tikuši novērtēti pasaulē. Pati dizainere lielākoties uzturas Londonā, kur arī viņa ir ieguvusi grādu St. Martins koledžā vīriešu un sieviešu modes dizainā. Viņas zīmols Keita labi zināms Latvijas modes pazinēju un pēc oriģināla, kvalitatīva apģērba tīkojošu klientu vidū.

Keitas modes dizaina pamatkoncepcija ir izvairīšanās no stereotipiem un klasiskajiem likumiem tērpu darināšanā. Visi izstrādājumi ir moderni, valkājami visdažādākajās situācijās un viegli kopjami. Keita rada modernu skaistumu, jaunākās tehnoloģijas kombinējot ar rokdarbiem un senām apģērbu darināšanas tradīcijām. Keita ne tikai rada jau vairāku gadu garumā pastāvīgas kolekcijas, bet rada arī tērpus teātra un operas izrādēm: Gata Šmita veidotajā mūziklā „Les Miserables”, Nacionālā teātra izrādē „1906. Trakāk vēl kā piektā gadā”, kas māksliniecei nesusi Spēlmaņu nakts skatuves naglu kā “Gada kostīmu” māksliniecei, Dailes teātra izrādē „Mežonīgā pilsēta”, Jaunajā Rīgas teātra repertuārā izrādēs “Dāmas kursi pieaugušajiem”, “Pirmie aplausi” un „Dukši”, tāpat arī spēlfilmā „Seržanta Lapiņa atgriešanās”. Dizaineres radītajos uzvalkos un kleitās uzstājās Dziesmu svētku virsdiriģenti un, savu sapni piepildot, viņa ietērpa Ināras Sluckas iestudētās Džokomo Pučīni operas „Manona Lesko” varoņus Latvijas Nacionālajā operā.

Keitas Kioskā (Andrejostas ielā 4, Rīga, LV-1045) ir ieespējams ne tikai iegādāties viņas darinājumus, bet arī veikt individuālus pasūtījumus, un kas svarīgi-visi apģērbi tiek darināti Latvijā. Dizaineres radītās kolekcijas iespējams iegādāties arī TASTE LATVIA veikalos T/C Galerija Centrs (Audēju iela 16, Rīga
LV-1050, Latvija) 
un T/C Sky and More (Duntes iela 19a, Rīga
LV-1005, Latvija), kā arī u/v Stockmann 13.janvāra ielā 8, Rīgā. Keitas radītie tērpi iegādājami ekskluzīvos modes veikalos Parīzē (Shimji), Londonā (Yvonne Damant), Ņujorkā (Calypso, Blueberi), Tokijā (Spielbar Tragbar, Holliwood Ranch Market, Arcuate), Osakā (Dog), Seulā (The Vilet), Taivānā (Ching Yan), Grieķijā (Sohosoho) un Maskavā (James).

Viens no pēdējiem sadarbības projektiem ir Keita sadarbība ar apakšveļas ražotni “Rosme” izstrādājusi jauno pavasara/vasaras 2016 apakšveļas modes kolekciju. Tā apvieno ROSME vērtības ar jaunu redzējumu par mūsdienīgas sievietes ideālo apakšveļu. Dizainere pasniedz sievišķību pikantā un rotaļīgā mērcē, uzsverot, ka zem skaistas kleitas ir jābūt skaistai veļai.

Keitas Kiosks, Andrejostas iela 4, LV-1045, Rīga, Latvija

Tālruņa numurs +371 26117328

vairāk