Katya Katya Shehurina

Modes dizainere Katja Šehurina tikai pirms pāris gadiem atgriezusies Latvijā pēc franču ESMOD modes skolas absolvēšanas, bet ar zīmolu KATYA KATYA SHEHURINA jau kļuvusi par nozīmīgu spēlētāju uz Latvijas modes skatuves. Jaunās dizaineres tērpi izceļ valkātāju sievišķību, lakoniskiem griezumiem iezīmējot vidukļa līniju un ar detaļām veidojot izteiksmīgu siluetu.

Katja nolēma uzsākt savu biznesu 2007.gadā, koncentrējoties uz unikāla dizaina stilu, kas atspoguļo mūsdienu vintage, ar estētisku, nevainojamu meistarība un viegli ēterisku apdari. Kopš tā laika viņas neatkārtojamais stils ir ieguvis starptautisku atzinību. Katjas pirmais boutique atvērts Londonā 2011.gadā, un kopš tā laika zīmols ir nepārtraukti piesaistījis uzmanību gan presē, gan starptautisku pircēju lokā.

Dizaineres talanta apliecinājums ir vieglums, kas nezūd, strādājot ar viņai mīļiem materiāliem; kokvilnu, vilnu, kašmiru un samtu. Reveranss klasikai ir dominējošās tērpu krāsas; melnā un baltā. Sajaucot mūsdienu vintage stilu ar mežģīnēm un zīdu, KATYA KATYA SHEHURINA vīzija ir radīt skaisti izstrādātu pret-a-porter apģērbus, kas apvieno daudzpusību, komfortu un eleganci. Maigu krāsu izmantošana, couture detaļas, franču mežģīnes, itāļu zīda un rokas darinātu aksesuāru rada šiku un drosmīgu izsmalcinātību. Woman by Katja ir burvības pilna, noslēpumaina un gracioza, bet tajā pašā laikā neaizsargāta un jūtīga. Viņa piesaista ar savu pārliecinošo spēku, brīvību un neparedzamību.

KATYA KATYA SHEHURINA veido divas kolekcijas gadā un aktīvi piedalās modes pasākumos ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās; ir viesojusies izstādē Parīzē WHOS Next, prêt-a-porter modes nedēļā Defilē pie Ņevas Sanktpēterburgā, u.c.

Kolekcijas ir pieejami daudzos pasaules labākajos kāzu kleitu salonos un dizaineru veikalos visapkārt pasaulei, kā arī internetā. KATYA KATYA SHEHURINA piedāvā arī ekskluzīvu pakalpojumu zinošākiem klientiem, kuri vēlas pasūtīt viena eksemplāra vintage iedvesmotu kāzu kleitu.

vairāk