HEBE

Zīmola “HEBE” jaunākā Pavasara/Vasaras 17 kolekcija vērš uzmanību uz dažu dzīvnieku, iespējams, pēdējiem atstātajiem nospiedumiem. Tāpēc kolekcijas tērpus rotā reti sastopamu, apdraudētu vai izmirstošu dzīvnieku – pandu, degunradžu, ziloņu un tīģeru – apdrukas. Ērtais un rotaļīgais dizains iekrāsojas dūmakaini rozā, persiku, piparmētru, debess zilos un pelnu pelēkos toņos. Kolekciju papildina arī apģērbu līnija pieaugušajiem.

Pievēršoties ilgtspējības un klimata pārmaiņu problemātikai, “HEBE” iestājas par ētisku un tālredzīgu ražošanu. Apģērbu kolekcijas raksturo izcila kvalitāte, komforts, pievilcīga estētika un brīnišķīgas ilustrācijas. Apģērbs nenovalkājas un var tikt nodots nākamajām paaudzēm. Tāpat “HEBE” ražošanā izmanto tikai pēc Oeko–Tex un GOTS standartiem sertificētu organisko kokvilnu, kas nav apstrādāta ar kaitīgām ķīmiskām vielām. Zīmola produkcija radīta Latvijā ar mīlestību un rūpēm par bērniem vecumā no dzimšanas līdz 12 gadiem.

Zīmola darbību un mērķus idejiski un informatīvi atbalsta Pasaules Dabas fonds un mūzikas grupa “Carnival Youth”. Visiem komunikācijas materiāliem izvēlēts videi 100% draudzīgs papīrs “Cyclus”, kas ražots no otrreizējās pārstrādes šķiedras.

vairāk

HEBE - SS17 "Footprint"

HEBE - FW16 "Nordic Heritage"