Dace Bahmann

Sieviešu modes zīmola Dace Bahmann radītāja un dizainere Dace Krieviņa-Bahmane nav jaunpienācēja Latvijas modē. Viņa studējusi modes dizainu vienpadsmit gadus, absolvējot Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu un iegūstot bakalaura un maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā. Pēc absolvēšanas Dace strādājusi vairākos modes dizaina projektos un radījusi apģērbu kolekcijas sievietēm, kā arī pastāvīgi darbojas modes žurnāla L’Officiel Latvija redakcijā.

2014. gadā Dace radīja sieviešu luksusa zīmolu BeCarousell, kas pēc diviem gadiem ieguva Dace Bahmann nosaukumu. Šo gadu laikā zīmola jaunākās kolekcijas regulāri izrādītas Rīgas Modes nedēļā, kā arī Ņujorkas un Parīzes izstādēs un vairākos showroom. Šobrīd papildus esošajam e-veikalam zīmols vēlas paplašināt noieta tirgu ārpus Latvijas.

Zīmols Dace Bahmann īpašu uzmanību velta vissievišķīgākajam apģērbam – kleitām un to jutekliskumam. Zīmolam raksturīgas pieguļošu un sievišķīgu konstrukciju un inovatīvu tekstūru kombinācijas, kas rada estētiski pārliecinošu un pamanāmu stilu. Dizaineres raksturīgais romantisks pieskāriens tiek veidots ar apdrukām, izšuvumiem, pērlēm, ziedu rakstiem un ģeometriskiem krāsu laukumiem. Šobrīd zīmols ir papildinājis savu sortimentu arī ar tādiem pamatelementiem kā T-krekli, sportiska stila džemperi un jakas.

 

 

 

Iegādes vietas Latvijā: 

Paviljons

8 Rooms

Bold Concept Store

Commune Store

Baltic.space shop

Iegādes vietas ārzemēs:

Lietuvā – Locals.lt, Shi Shop

Krievijā – Freedom store

ASV – Elizabeth Charles, JuJú the showroom

Interneta veikals:

dacebahmann.com

vairāk

Dace Bahmann X Magnum

Dace Bahmann - SS16 "Casual"

Dace Bahmann - SS16 "Party"