Cinnamon Concept

Antra Hanna Pujēna ir zīmola CINNAMON CONCEPT dibinātāja un radošā direktore -diplomēta stiliste un apģērbu dizainere ar pamatiem psiholoģijā. Modes industrijā zīmols startēja un sevi stabili pieteica pirms 9 gadiem tikai ar aksesuāru kolekciju, bet, strauji attīstoties, tas ik sezonu piedāvā nu jau pilnu prêt-à-porter kolekciju no augstvērtīgiem, mūsdienīgiem materiāliem, saglabājot zīmola konceptu.

Zīmola Cinnamons Atelier dizaineres Antras Hannas Pujēnas otrās mājas ir Dienvidfrancija, kur vienmēr ir daudz saules, lavandas, parfīmu un vīna. CINNAMON CONCEPT radītāja apzinās, ka šis profesionālais salikums un arī ilggadējā pieredze stila un imidža studijas vadīšanā dod spējas veidot un noturēt precīzu zīmola konceptu: FEMME FEMME, kas franču valodā nozīmē – sievišķīga sieviete.

CINNAMON CONCEPT zīmols savu konceptu piedāvā aktīvai, mūsdienīgai metropoles personībai, kuras stils ir minimālisms apvienojumā ar sievišķīgu smalkumu. CINNAMON CONCEPT virsuzdevums- sievietēm ļaut apzināties savu sievišķību, piedāvāt klientēm komfortu un kvalitāti. Nu jau otro gadu CINNAMON CONCEPT piedāvā jaunu produkcijas līniju- parfīmus. Šis projekts ir realizējies vairāku gadu garumā, sadarbojoties ar Francijas parfimēriem no smaržu dzimtenes Grass. Tādi sensitīvie apzīmējumi kā – garšīgs, biezs, pilns, aromātisks…ir kļuvuši par CINNAMON CONCEPT darba leksikas terminiem, kas arī izskaidro zīmola nosaukuma rašanās vēsturi. CINNAMON CONCEPT savieno materiālus lakoniskās formās, ar vieglu šarmu uzburot francisko sajūtu smalkai pilsētniecei.

Zīmola kvalitāti ir novērtējuši arī komersanti Igaunijā, Lietuvā, Francijā. CINNAMON CONCEPT ir iespējams iegādāties CINNAMON CONCEPT boutique, Ģertrūdes ielā 23, Rīgā, LV-1011. Zīmola produkcija atrodas arī Igaunijā-Tallinā; Lietuvā- Kauņā, Krievijā-Sanktpēterburgā; Nīderlandē-Hāgā, kā arī Francijā- Parīzē, Salon de Provence.

Pēdējās CINNAMON CONCEPT piedāvātās kolekcijas ir ‘’Vin Rouge’’ rudens/ziema 14-15, ‘‘Marcher!’’ rudens/ziema 15-16, ‘’Asphalte’’ vasara 2016, ‘’Monday’’pavasaris/vasara 2016.

vairāk

Cinnamon Concept - SS16 "Monday"

Cinnamon Concept - FW15 "Marcher"