Baiba Ripa

Baiba Ripa, kas Latvijā bija pazīstama kā interjeru iekārtotāja un televīzijas producente, savu pirmo kolekciju demonstrēja 2005. gadā, vispirms izveidojot preču zīmi Cottonqueen un kopš tā laika strauji iekarojusi vietu Latvijas modes pasaulē ar sev raksturīgu, unikālu rokrakstu. Lai uzlabotu iespējas brendam iziet Eiropas tirgū, 2009. gadā dizainere pieņēma lēmumu savu preču zīmi pārdēvēt par Baiba Ripa. Baiba Ripa izglītojusies prestižajā Hamburgas Mākslas akadēmijā.

Zīmols Baiba Ripa rada divas kolekcijas gadā un katra sastāv no diviem virzieniem : Limited Edition apģērbi, kas izgatavoti ļoti ierobežotā skaitā un, kuru radīšanai tiek izmantoti gan radoši, gan tehnoloģiski audumu struktūras pētījumi un pret-a-porter kolekcija, kurā ir praktiski, ērti, savstarpēji kombinējami apģērbi, kas pielāgojami dažādām dzīves situācijām. Zīmols sevi pasniedz ar mierīgu krāsu, mūžam aktuālu piegriezumu un materiālu saspēli, kurā nav nekādu noteikumu, shēmu un sezonu. Ir tikai sievišķīga brīvība justies eleganti un komfortabli izsmalcinātā, izcili piegrieztā apģērbā.

2009. gada maijā zīmols ieguva galveno godalgu starptautiskajā dizaina festivālā Design Assambley, kas notika Austrijas pilsētā Grācā, kā arī turpina piedalīties Parīzes, Berlīnes, Ļvovas Modes nedēļās. Baibas Ripas kolekcijas ir iespējams iegādāties Rīgā TASTE LATVIA veikalos T/C Galerija Centrs (Audēju iela 16, Rīga
LV-1050, Latvija) 
un T/C Spice (Lielirbes iela 29, Rīga
LV-1046, Latvija), kā arī ELINA DOBELE un 8 ROOMS veikalos. Ārzemēs Baibas Ripas darinājumus atradīsiet Somijā- Helsinkos- QI STORE, Vācijā-Hamburgā- HILDE LEISS, kā arī Japānā- PERMANENT MODERN.

Baiba Ripa ar savu rudens/ziemas 12-13 kolekcija ‘’SECOND SKIN’’ piedalījās Parīzes modes nedēļā, FLORENCE DESCHAMPS šovrūmā. Iepriekšējās zīmola rudens/ziemas 11-12 kolekcija INWARD arī ir guvusi atsaucību gan Parīzē, gan Berlīnē.

Jaunākā zīmola rudens/ziemas 16-17 kolekcija ‘’RELATIVITY’’ tika izrādīta plašākai publikā jau martā, Parīzes Modes nedēļā, šovrūmā NORDIC AWAKE.

Tālruņa numurs: +371 29267585

 

vairāk