Anna Led

Viens no atpazīstamākajiem un pieprasītākajiem Latvijas apģērbu un aksesuāru zīmoliem ANNA LED ir izveidots 2000. gadā. Tā radītāja, modes dizainere Anna Ledskalniņa ir beigusi Sanktpēterburgas tekstila un dizaina akadēmiju un stažējusies slavenajās Rīgas modēs.

Zīmols ANNA LED ir neaizstājams modernām un elegantām sievietēm, kuras novērtē komfortu un šiku, dabiskus audumus un neparastas detaļas. ANNA LED piemīt neatkārtojamais Baltijas stils ar eleganci un dabiskiem audumiem. Zīmola kolekcijas ir brīvas fantāzijas lidojuma, bohēmiska šika, kā arī audumu un materiālu saspēles apvienojums. ANNA LED valkātaja noteikti tiks pamanīta pūlī. Zīmola radītajām kolekcijām piemīt neatkārtojams autores stils, nevainojams piegriezums, smalka intelektualitāte un izcila kvalitāte, tā trumpis ir eksperimenti ar trikotāžu un linu. ANNA LED iecienītie materiāli ir vilna, mīksta trikotāža, džersijs.

ANNA LED katru gadu piedalās prestižās Eiropas un pasaules izstādēs, piedāvā sezonas kolekcijas modes nedēļās gan Latvijā, gan ārzemēs, attīsta jaunas līnijas. ANNA LED apģērbi un aksesuāri pazīstami un iecienīti ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā, Japānā un Amerikā. ANNA LED ir piedalījusies tādās starptautiskās izstādēs kā CPM (Maskava), Who’s next (Parīze), CPD (Dusseldorf), Zip Zone (Parīze). Zīmols sevi pierādīja arī modes pasākumā galerijā-konceptveikalā “Evartspace”, Ženēvā, Šveicē. ANNA LED kolekcijas iespējams iegādāties ANNA LED STUDIO, Berga Bazārā, Dzirnavu ielā 84, Rīgā.

Pēdējo trīs gadu laikā zīmols ANNA LED ir sevi pieteicis ar rudens/ziemas kolekciju 13-14 “aspazija”, pavasara/vasaras 14 kolekciju, rudens/ziemas 14-15 kolekciju “Forest of sounds”, pavasara/vasaras 15 kolekciju “The best GIRL”, kolekciju, rudens/ziemas 15-16 kolekciju “skyFall”, pavasara/vasaras 16 kolekcijām “HERS un “Resort’’.

Jaunākā ANNA LED Rudens/Ziemas 16-17 kolekcija “DEKO” uzrunā ar neparastā piegriezuma, lakonisko līniju un krāsaina samta dueli. Dizainere spēlējas ar klasiskām vērtībām un rotaļīgu sievišķību, saglabājot sava rokraksta unikalitāti un radot neparasti elegantu tēlu.

Anna Led Studio, Dzirnavu iela 84, LV-1050, Rīga, Latvija

Tālruņa numurs: +371 29 502 901

 

vairāk