Alexander Pavlov


Zīmols ALEXANDER PAVLOV ir dibināts 1996. gadā, un tā radītājs ir Latvijas modes dizaineru elites pārstāvis Aleksandrs Pavlovs.
 Šobrīd viņš ir viens no pazīstamākajiem Latvijas dizaineriem, kura darinātie tērpi ceļo tālu ārpus valsts robežām. Aleksandrs ir arī TV šovu "Ievas pārvērtības" un "Новая Я" vadītājs.

Ikviens zīmola tērps apbur ar rūpīgi piemeklētām detaļām, izcilu kvalitāti un izsmalcinātu skaistuma un modes izjūtu. 
ALEXANDER PAVLOV modes namā tiek radītas gan prêt-à-porter kolekcijas, gan arī sniegti atelier pakalpojumi, kas klientiem sniedz iespēju papildināt savu garderobi ar visdažādākajiem tērpiem, sākot no klasiskiem svārkiem līdz pat elegantam uzvalkam un krāšņai vakarkleitai.
Izšuvumi un ar rokām darināti elementi ir zīmola izcilāko kleitu atpazīstamības zīmes.

ALEXANDER PAVLOV modes nams atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 16. Dizainera radītās kolekcijas iespējams iegādāties arī TASTE LATVIA veikalos T/C Galerija Centrs (Audēju iela 16, Rīga
LV-1050, Latvija) 
un T/C Spice (Lielirbes iela 29, Rīga
LV-1046, Latvija).

Ik gadu zīmols ALEXANDER PAVLOV rada divas prêt-à-porter kolekcijas. Visi tērpi ir darināti no dabiskiem audumiem – zīda, kokvilnas, trikotāžas un vilnas. Mēteļu un aksesuāru detaļās ir izmantota āda. Pēdējo 3 gadu laikā zīmols sevi ir pieteicis ar vairākām kolekcijām: rudens/ziema 13/14, pavasaris/vasara 2014, rudens/ziema 14/15, pavasaris/vasara 2015, rudens/ziema 15/16, GAUJA BY ALEXANDER PAVLOV –Kažokādu kolekcija Zvaigžņu Lietus, pavasaris/vasara 2016 kolekcija Sapņu Kleita.

ALEXANDER PAVLOV jaunākā kolekcija Sapņu Kleita apbur ar izsmalcinātām detaļām un aristrokrātisku šarmu. Kāzu kleitas mežģīnes spēlējas ar pērlīšu vijumiem un audumu, veidojot netveramu un karalisku siluetu.

Alexander Pavlov, Lāčplēša 16, Rīga, Latvija

Tālruņa numurs +371 28800009

vairāk

“Expression without words”